Viega 3/8″-1/4″ KK szűkített közcsavar sárgaréz (105273)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 3/8″-1/4″ KK szűkített közcsavar sárgaréz (105273)
Kicsiben nagy: a Viega 3/8″-1/4″ szűkített közcsavar, ahol minden menet számít!
Fedezze fel a Viega 3/8″-1/4″ sr. kk közcsavar 24521 igazi erejét, amely a VIEGA MENETES kategóriában a precizitás és megbízhatóság szimbóluma! Sárgaréz anyagának köszönhetően hosszú élettartamot és korrózióállóságot biztosít, így bátran alkalmazható víz-, fűtés-, klíma- vagy akár levegős rendszerekben is. A 3/8″-1/4″-es méret, valamint a szűkített kivitel lehetővé teszi a különféle csatlakozások egyszerű és biztonságos kialakítását, miközben mindössze 0,026 kg súlyával szinte észrevétlenül, mégis hatékonyan végzi dolgát. A Viega termékekkel mindig egy lépéssel előrébb járhat, legyen szó otthoni vagy ipari felhasználásról. Válassza a minőségi megoldást, ahol minden részlet a tökéletes működést szolgálja, és élvezze a Viega által nyújtott nyugalmat és biztonságot minden csatlakozásnál!
- R-menet
- belső kónusz nélkül
érdesített menet, sokszögletű elem
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0235 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Súly | 0,026 kg |
| Kivitel | KK szűkített közcsavar |
| Méret | 3/8"-1/4" |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Viz,fűtés,klima,levegő |
| Csatlakozás | 3/8"-1/4" |


