Viega Temponox 54-1″-54 BM T-idom (809140)
CIKKSZÁM: VGF10-809140
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 54-1″-54 BM T-idom (809140)
VIEGA TEMPONOX – ahol az acél erő találkozik a megbízhatósággal!
A VIEGA TEMPONOX 54-1′-54 BM T-idom a rozsdamentes acél erejével és a precíz mérnöki tervezéssel hódítja meg a fűtéstechnika, ipari csőhálózatok és sűrített levegős rendszerek világát. Ez a préselhető BM T idom nem csupán masszív kialakításával, hanem könnyű, mindössze 0,36 kg-os súlyával is hozzájárul a gyors és hatékony szereléshez. A 54-1″-54 mm-es méretével és EPDM tömítésével tökéletes tömítettséget és hosszú élettartamot garantál, miközben ellenáll a korróziónak és a mindennapi kihívásoknak. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a megbízható csatlakozás és a Viega márka által képviselt minőség biztosítja, hogy minden ipari felhasználás során maximális biztonságban érezze magát. Válassza a TEMPONOX-ot, és építsen olyan rendszert, amely évtizedekig szolgálja Önt kompromisszumok nélkül!
A VIEGA TEMPONOX 54-1′-54 BM T-idom a rozsdamentes acél erejével és a precíz mérnöki tervezéssel hódítja meg a fűtéstechnika, ipari csőhálózatok és sűrített levegős rendszerek világát. Ez a préselhető BM T idom nem csupán masszív kialakításával, hanem könnyű, mindössze 0,36 kg-os súlyával is hozzájárul a gyors és hatékony szereléshez. A 54-1″-54 mm-es méretével és EPDM tömítésével tökéletes tömítettséget és hosszú élettartamot garantál, miközben ellenáll a korróziónak és a mindennapi kihívásoknak. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a megbízható csatlakozás és a Viega márka által képviselt minőség biztosítja, hogy minden ipari felhasználás során maximális biztonságban érezze magát. Válassza a TEMPONOX-ot, és építsen olyan rendszert, amely évtizedekig szolgálja Önt kompromisszumok nélkül!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-?menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelemek, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
modellszám 1717.2
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,361 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 54-1" |
| Csatlakozás | Bm 1" |
| Súly | 0,36 kg |
| Méret | 54-1"-54 |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | BM T idom préselhető |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |
| Tömités | EPDM |


