Viega 16-1/2″ BM Smartpress átmeneti idom (729608)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16-1/2″ BM Smartpress átmeneti idom (729608)
VIEGA 16-1/2” BM SMARTPRESS PRÉS CSATL.: A precíz csatlakozás mestere!
Fedezze fel a VIEGA 16-1/2” BM SMARTPRESS PRÉS CSATL. vörösöntvény erejét, amely a PEXFIT rendszerekben új szintre emeli a szerelés gyorsaságát és biztonságát! Ez a 16-1/2″ átmérőjű, mindössze 0,05 kg súlyú csatlakozó nem csak könnyű, de rendkívül strapabíró is, így a legnagyobb kihívásoknak is ellenáll. A 10 bar maximális üzemi nyomásának köszönhetően megbízható teljesítményt nyújt minden környezetben, legyen szó lakossági vagy ipari felhasználásról. A Viega által tervezett BM csatlakozó kivitel garantálja a tökéletes illeszkedést, így Ön mindig biztos lehet benne, hogy rendszere zökkenőmentesen működik. Válassza a VIEGA SMARTPRESS-t, és szereljen egyszerűbben, gyorsabban, kompromisszumok nélkül!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 6712
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Esővíz
- Sűrített levegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,05 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16-1/2" |
| Csatlakozás | 16-1/2" |
| Súly | 0,05 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Bm csatlakozó |
| Anyaga | Vörösöntvény |


