Dunaterm NG 18 fűtési tágulási tartály CMF (02018343HGD)
CIKKSZÁM: DTTT-02018343HGD
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm NG 18 fűtési tágulási tartály CMF (02018343HGD)
Dunaterm NG 18 l fűtési tág.tartály 5 bar cmf, új cikk: dttt-a102l24 14203 a modern otthonok és épületek nélkülözhetetlen tartozéka, ha megbízható, biztonságos és hosszú élettartamú zárt tágulási tartályt keres. 18 literes űrtartalma tökéletes választás, hogy fűtési rendszerében mindig optimális legyen a nyomás, akár 5 bar üzemi nyomásig, és 100 °C maximális hőmérsékletig is helytáll. Kompakt, 415 mm magas és 270 mm átmérőjű kialakítása biztosítja, hogy szinte bárhová könnyedén beépíthető legyen, a 3/4″ csatlakozásnak köszönhetően pedig gyorsan és egyszerűen telepíthető. A mindössze 4 kg-os súly és a Dunaterm márkanév garantálja a minőséget és a megbízhatóságot. Válassza a dunaterm tágulási tartályt, és tapasztalja meg a fűtési rendszerek új szintjét, ahol a biztonság, a tartósság és a teljesítmény együtt jár!
A Dunaterm NG 18 fűtési tágulási tartály lehetővé teszi a fűtőközeg (víz) hőmérsékletének emelkedéséből adódó vízdilatáció kompenzálását.
A fűtési és hűtési rendszerekben csak zárt atmoszférikus körökben telepíthető úgy, hogy a folyadék nem korrozív és kémiailag
agresszív víz.
Termék kódja: CMF
Mérete: 18 liter
Max. nyomás: 5 bar
Próba nyomás: 7,5 bar
Biztonságiszelep érték: 1,5 bar
Hőtartomány: -10-100C°
Szín: piros
Átmérő:270 mm
Magasság:415 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 4 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 270 mm |
| Csatlakozás | 3/4" |
| Magasság | 415 mm |
| Súly | 4 kg |
| Max. üzemi nyomás | 5 bar |
| Kivitel | Zárt tágulási tartály |
| Max. hőmérséklet | 100 °C |
| Űrtartalom | 18 l |
Letölthető dokumentumok
Dunaterm NG fűtési tágulási tartály használati utmutató 2021.12



