Vogel&Noot Flores C 500×1200 íves törölközőszárító radiátor ( F32A012005000N0)
CIKKSZÁM: RD F32A012005000N0
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Vogel&Noot Flores C 500×1200 íves törölközőszárító radiátor ( F32A012005000N0)
A VOGEL & NOOT Flores törölközőszárítós radiátorok formatervezése egyesíti a letisztult-klasszikus és az elegáns-dinamikus megjelenést. Íves fűtőcsövekkel, és különleges D-profilú gyűjtőcsövekkel rendelkezik, mellyel a modern fürdőszobák megbecsült darabja lehet.
- Négypontos csatlakozás
- Alapanyag: kiváló minőségű acél
- DIN 55900 szerinti alapozó bevonat (német szabvány)
- PTC elektromos fűtőelem csatlakoztatható
tartozékok:
- Felfüggesztő készlet
- 1 db légtelenítő dugó, nikkelezett sárgaréz, G 1/2“ külsőmenet, öntömítő forgatható
- 1 db vakdugó, nikkelezett sárgaréz, G 1/2“külsőmenet, öntömítő
- Szerelési útmutató
A kép csupán illusztráció!
Műszaki adatok
- Névleges magasság: 1200
- Építési magasság: 1150 mm
- Hosszúság: 500 mm
- Mélység: 50 mm
- Kötéstávolság: 455 mm
- Csatlakozások: 4 x G 1/2“ belsőmenetes
- Max. üzemi nyomás: 10 bar
- Max. üzemi hőmérséklet: 110 °C
- Próbanyomás: 13 bar
- Hőteljesítmény (75/65/20°C esetén): 525 Watt
- Víztérfogat: 5,26 liter
- Szín: fehér, RAL 9016
Műszaki adatok
| Tömeg | 12 kg |
|---|---|
| Gyártó | Vogel & Noot |
| Fűtő teljesítmény | 525 W |
| Csatlakozás | 4×1/2" |
| Szélesség | 500 mm |
| Mélység | 50 mm |
| Magasság | 1200 mm |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Max. hőmérséklet | 110 °C |
| Szín | Fehér |
| Súly | 7,28 kg |
| Kötéstávolság | 455 mm |
| Tipus | Ives |

