Viega forrasztható 12-1/2″ KM átmeneti idom (101398)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 12-1/2″ KM átmeneti idom (101398)
VIEGA 12-1/2″ KM V.ÖNT. FORRASZVÉG – Kicsi méret, óriási megbízhatóság!
Ha Ön is a tökéletes csatlakozást keresi, akkor a VIEGA 12-1/2″ KM V.ÖNT. FORRASZVÉG a legjobb választás! Ez a vörösöntvényből készült, mindössze 0,021 kg súlyú, 12 mm átmérőjű idom nemcsak a tartósságával, hanem egyszerű szerelhetőségével is kiemelkedik. Ivóvíz és fűtővíz rendszerekhez egyaránt ideális, így otthona vagy üzeme számára biztosítja a biztonságos és hosszútávon is megbízható vízellátást. A Viega név garancia a minőségre, hiszen a gyártó évtizedek óta az élvonalban jár az innovatív megoldások terén. A KM csatlakozó kivitel gyors és biztos illeszkedést tesz lehetővé, a forraszvég pedig garantálja a szivárgásmentes kötést. Válassza Ön is azt a megoldást, amely egyesíti a precizitást, a hosszú élettartamot és a maximális biztonságot – válassza a VIEGA 12-1/2″ KM V.ÖNT. FORRASZVÉGET, ahol a minőség és a megbízhatóság találkozik!
Vörösöntvény
forrasztható csatlakozó, R-menet
sokszögletű elem
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,02176 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 12 mm |
| Súly | 0,021 kg |
| Kivitel | Km csatlakozó |
| Méret | 1/2" |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |


