Viega 20-1/2″ KM Smartpress átmeneti idom (729554)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20-1/2″ KM Smartpress átmeneti idom (729554)
Okosan présel, könnyedén csatlakozik – VIEGA SMARTPRESS, a jövő szerelvénye ma!
A VIEGA 20-1/2′ KM SMARTPRESS PRÉS CSATL. a PEXFIT kategória egyik leginnovatívabb darabja, amely vörösöntvény anyagának és precíz, 20-1/2″-es átmérőjének köszönhetően garantálja a tartósságot és a megbízható illeszkedést. A 10 bar maximális üzemi nyomásával és mindössze 0,048 kg-os súlyával a telepítése gyerekjáték, így időt és energiát takaríthat meg minden szerelő számára. A Viega név a minőség és a megbízhatóság szinonimája, így biztos lehet benne, hogy ez a csatlakozó hosszú távon is helytáll. A KM csatlakozós kivitel lehetővé teszi a gyors és egyszerű szerelést, amelyhez nem kell kompromisszumot kötnie sem a biztonság, sem a hatékonyság terén. Válassza a VIEGA SMARTPRESS prés csatlakozót, hogy munkája ne csak gyors, de örömteli is legyen, és minden projekthez a legjobb megoldást nyújtsa!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 6711
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Esővíz
- Sűrített levegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,048 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20-1/2" |
| Csatlakozás | 20-1/2" |
| Súly | 0,048 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Km csatlakozó |
| Anyaga | Vörösöntvény |


