Viega 20-3/4″ BM Smartpress átmeneti idom (729639)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20-3/4″ BM Smartpress átmeneti idom (729639)
VIEGA 20-3/4” BM SMARTPRESS – ahol a minőség és a biztonság összeér!
A VIEGA 20-3/4” BM SMARTPRESS PRÉS CSATL. a VIEGA PEXFIT termékcsalád egyik kiemelkedő tagja, amely minden igényt kielégít a víz- és fűtésszerelés területén. A vörösöntvény anyaga erőt és hosszú élettartamot biztosít, miközben a mindössze 0,063 kg-os súly könnyű kezelhetőséget tesz lehetővé a szerelők számára. Az egyszerű 20-3/4” csatlakozás és BM kivitel gyors és megbízható szerelést garantál, a 10 bar maximális üzemi nyomás pedig a legnagyobb kihívásoknak is megfelel. A Viega név garancia arra, hogy Ön egy korszerű, innovatív és biztonságos rendszert építhet ki otthonában vagy ipari környezetben. Válassza a VIEGA 20-3/4” BM SMARTPRESS PRÉS CSATL.-t, és hagyja, hogy a tökéletes csatlakozás inspirálja Önt minden szerelési projektjében!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 6712
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Esővíz
- Sűrített levegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,063 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20-3/4" |
| Csatlakozás | 20-3/4" |
| Súly | 0,063 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Bm csatlakozó |
| Anyaga | Vörösöntvény |


