Viega 25-3/4″ BM Smartpress átmeneti idom (729646)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25-3/4″ BM Smartpress átmeneti idom (729646)
VIEGA 25-3/4” BM Smartpress – ahol az erő és a precizitás egyesül!
A VIEGA 25-3/4” BM Smartpress prés csatlakozó a PEXFIT kategória koronázatlan királya, amely vörösöntvény anyagával és kiváló mérnöki megoldásaival minden kihívásnak megfelel. Könnyedén telepíthető a 25-3/4” átmérő és csatlakozás révén, így ideális választás szinte bármilyen szerelési munkálathoz. A Viega név garancia a megbízhatóságra és hosszú élettartamra, miközben a Bm csatlakozó kivitel gyors és biztonságos illesztést tesz lehetővé. A mindössze 0,072 kg-os súly mellett is elképesztő, hogy akár 10 bar maximális üzemi nyomást is gond nélkül elbír. Engedd, hogy a VIEGA Smartpress technológia inspiráljon a professzionális és időtálló szerelési megoldások világában, ahol minden részlet számít, és a minőség nem ismer kompromisszumot!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 6712
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Esővíz
- Sűrített levegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,072 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25-3/4" |
| Csatlakozás | 25-3/4" |
| Súly | 0,072 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Bm csatlakozó |
| Anyaga | Vörösöntvény |


