Canature CPF-4 rézfejes 40mikronos visszamosható vízszűrő 1″ (CPF-4-L)
CIKKSZÁM: IP-CPF-4-L
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Canature CPF-4 rézfejes 40mikronos visszamosható vízszűrő 1″ (CPF-4-L)
Közeg Víz Szeleptest anyaga sárgaréz, horganymentes
Csatlakozás típusa külső menetes
Nyomástűrés PN16 Integrált szűrő 40mikron
Átlátszó szűrőcsésze igen
Rögzítési helyzet vízszintes
Az öblíthető finomszűrő folyamatos szűrt vízellátást biztosít. A finomszűrő felfogja a lebegő szennyeződéseket, mint például korróziómaradványokat, mechanikai szennyeződéseket, vagy homokszemcséket. A szűrőcsésze alján összegyűlt szennyeződés egy kézmozdulattal egyszerűen eltávolítható. A kompakt méretű szűrők kifejezetten szűk helyekre történő beépítésre is alkalmasak.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Euro-Clear |
| Csatlakozás | 1" |
| Súly | 0,2 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Kivitel | Visszamosható vizszűrő |
| Anyaga | Réz,műanyag |
| Felhasználási terület | Ivóviz |

