Viega Megapress átmeneti idom 18-1/2″ Sanpress inox (754679)
CIKKSZÁM: VGF2-754679
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress átmeneti idom 18-1/2″ Sanpress inox (754679)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Ivóvízszerelés
- a következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső MSZ EN 10240 szerinti horganyzással
- szilíciumbronz
- préscsatlakozás
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelemek, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
DVGW vizsgálati jellel
modellszám 4213.2
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,075 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,075 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Átmeneti idom |
| Méret | 18-1/2" |
| Anyaga | Szilicium bronz |
| Tömítőelem színe | Fekete |
| Felhasználási terület | Acélcső |
| Tömités | EPDM |


