Saválló visszacsapó szelep menetes BB 3/4″ (160055801)
CIKKSZÁM: FOR-160055801
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Saválló visszacsapó szelep menetes BB 3/4″ (160055801)
A KÉP ELTÉRHET A VALÓSÁGTÓL!!!
A KÉP ILLUSZTRÁCIÓ !!!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ezer-Ker Kft |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,2 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Saválló visszacsapó szelep |
| Méret | BB 3/4" |
| Anyaga | Saválló acél |

