Viega forrasztható 42-5/4″ KM átmeneti idom (141905)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 42-5/4″ KM átmeneti idom (141905)
VIEGA 42-5/4″ KM V.ÖNT. FORRASZVÉG – A vörösöntvény ereje, a kapcsolatok mestere!
Fedezze fel a VIEGA 42-5/4″ KM V.ÖNT. FORRASZVÉG páratlan megbízhatóságát, amelyet a vörösöntvény tartóssága és a precíziós kivitel garantál! Legyen szó fűtési rendszerről, ivóvíz- vagy csapadékvíz-ellátásról, illetve sűrített levegő alkalmazásról, ez a termék minden igényt kielégít. A 42-5/4″ átmérő és a mindössze 0,21 kg-os súly olyan könnyű telepítést tesz lehetővé, amely időt és energiát spórol Önnek. A Viega név egyet jelent a minőséggel és az innovációval – válassza a forrasztható réz kategória csúcsát, amellyel rendszerei biztonságosak, tartósak és hosszú távon fenntarthatóak lesznek! Hozza ki a maximumot szereléseiből, bízza magát a VIEGA szakértelmére és tapasztalatára, amely minden egyes kapcsolattal értéket teremt!
modellszám: 94243G
Kialakítás:
- forrasztható csatlakozó
- R menet
- vörösöntvény
Jelölés:
- DVGW
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,21 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 42-5/4" |
| Súly | 0,21 kg |
| Kivitel | Km csatlakozó |
| Méret | 42-5/4" |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


