Viega Megapress KM átmeneti idom 3/8″-3/8″ (740177)
CIKKSZÁM: VGF2-740177
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress KM átmeneti idom 3/8″-3/8″ (740177)
ViegaMegapress horganyzott acél presszes-külső menetes csatalkozó idom, 3/8″ – 3/8″ KM
Modellszám: 4211
A Viega Megapress egy áramlásoptimalizált présidomrendszer ötvözetlen, 1.0308 anyagszámú acélból, kívül galvanikus cink-nikkel bevonattal fekete, horganyzott, ipari festésű és porszórt acélcsövekhez.
A présidomok nemesacél vágógyűrűvel rendelkeznek a kötés mechanikus terhelhetőségének biztosításához.
Felszállóvezetékek és szinti leágazások vakolat elé és alá történő szereléséhez alkalmas.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,074 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 3/8" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Átmeneti idom |
| Méret | 3/8"-3/8" |
| Anyaga | Horganyzott acél |


