Viega 16-1/2″ KM Smartpress átmeneti idom (729530)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16-1/2″ KM Smartpress átmeneti idom (729530)
Nyomást bíró minőség, ami összeköt: Viega 16-1/2” KM Smartpress prés csatlakozó!
A Viega 16-1/2” KM Smartpress prés csatlakozó vörösöntvény anyagának és precíz kivitelének köszönhetően új szintre emeli a szerelési folyamatokat. A 10 bar maximális üzemi nyomásnak köszönhetően biztonságos és megbízható csatlakozást biztosít, miközben mindössze 0,044 kg súlyával könnyedén kezelhető. A Viega Pexfit rendszerbe tökéletesen illeszkedve garantálja a tartósságot és a professzionális megoldást mind lakossági, mind ipari környezetben. A Km csatlakozóval ellátott Smartpress prés csatlakozó nemcsak megkönnyíti a szerelők munkáját, de időt, energiát és pénzt is megtakarít. Bízza magát minőségre, válassza a Viega-t, ahol minden összeköt – és minden a helyére kerül!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 6711
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Esővíz
- Sűrített levegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,044 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16-1/2" |
| Csatlakozás | 16-1/2" |
| Súly | 0,044 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Km csatlakozó |
| Anyaga | Vörösöntvény |


