Ibo Szivócső 7 m (SZIVOCSO7)
CIKKSZÁM: IBO-SZIVOCSO7
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ibo Szivócső 7 m (SZIVOCSO7)
1″-os szívótömlő, amely könnyen lerövidíthető a kívánt hosszúságra.
A szívókosár visszacsapó szeleppel van felszerelve.
Műszaki adatok
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ibo |
| Csatlakozás | 1" |
| Súly | 3 kg |
| Hosszúság | 7 m |
| Szín | Áttetsző |
| Anyaga | PVC |
| Felhasználási terület | Szivattyú csatlakozás |

