Arco TURIA 1″ bb golyóscsap, piros (01210)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Az ARCO TURIA 1″ BB golyóscsap tökéletes választás mindazok számára, akik megbízhatóságot, tartósságot és precíz vezérlést keresnek vízrendszerükben. Ez a kiváló minőségű golyóscsap 1″-os csatlakozással, BB kivitelben készült, így könnyedén illeszkedik számos rendszerbe. A -20 °C-tól egészen 140 °C-ig használható, így extrém körülmények között is megállja a helyét, miközben a maximális 40 bar üzemi nyomás garantálja a biztonságos működést. A 60 bar próbanyomásnak köszönhetően biztos lehetsz abban, hogy a golyóscsap minden kihívásnak megfelel. Mindössze 0,416 kg súlya révén könnyen kezelhető és beépíthető, ugyanakkor a magas minőségű Arco márkanév a tartósság záloga. Használd ezt a golyóscsapot, hogy a víz áramlása mindig a te kezedben legyen, és élvezd a nyugalmat, amit egy megbízható rendszer biztosít!
Az Arco TURIA 1″ bb golyóscsap kézi működtetésű 1/4 fordulatos elzáró, melynek kialakítása és alapanyaga
lehetővé teszi az alábbi felhasználásokat:
• Ivóvíz rendszerekben
• Vízbekötések csatlakozó szerelvényeiként
• Vízellátásban
• HMV rendszerekben
• Fűtési rendszerekben
• Sűrített levegős hálózatokban
• Pneumatika
Az Arco TURIA 1″ bb golyóscsap, általánosságban minden olyan helyen használható, ahol a csőszakasz elzárása kívánatos,
Működési feltételek:
• Névleges nyomás: 40 bar
• Tesztnyomás: 60 bar
• Hőfoktűrés: -20 C° tól 140 C°-ig, elfagyás nem megengedett.
• Közeg: Ivóvíz, melegvíz és sűrített levegő.
Legfőbb műszaki jellemzők:
Az 1/4 fordulatos nyitás-zárás gyors és biztos működést ígér.
A csaptest CW617N jelű európai sárgarézből készül kovácsolással.
Krómozott csaptest
Teljes átömlésű
A külső szivárgási biztonságról a golyómozgató szárnál lévő PTFE tömszelence gondoskodik, ami javítható kivitelű.
A belső tömörzárást a golyónál elhelyezett dupla teflon tömítőgyűrűk végzik.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,416 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | 1" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,416 kg |
| Max. üzemi nyomás | 40 bar |
| Kivitel | BB |
| Méret | 1" |
| Max. hőmérséklet | 140 °C |
| Min. hőmérséklet | -20 °C |
| Próbanyomás | 60 bar |


