Dunaterm AC 8 CE 8L Ivóvizes tágulási tartály 8bar (A012J16 14203)
CIKKSZÁM: DTTT-A012J16 14203
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm AC 8 CE 8L Ivóvizes tágulási tartály 8bar (A012J16 14203)
DUNATERM AC 8 CE – A tiszta víz tágulásának biztonságos útja!
A DUNATERM AC 8 CE 8L ivóvizes tágulási tartály a biztonság és a minőség találkozása az ivóvízrendszerekben.
A DUNATERM AC 8 CE 8L ivóvizes tágulási tartály a biztonság és a minőség találkozása az ivóvízrendszerekben.
Az acélból készült, erős és tartós tartály kimagaslóan ellenáll a nyomásnak, akár 8 bar-ig, így garantálja, hogy vized mindig biztonságban legyen, még a legnagyobb igénybevétel közben is. Kompakt méretének – 205 mm átmérő, 290 mm magasság – köszönhetően könnyedén beilleszthető bármely rendszerbe, miközben a 8 literes űrtartalom minden háztartási igényt kielégít.
A membrános kivitel és a kék szín modern megjelenést kölcsönöz, a Dunaterm Brand pedig garancia a hosszú élettartamra és megbízhatóságra. Fedezd fel az ivóvíz kényelmét és biztonságát a DUNATERM AC 8 CE-vel, és tapasztald meg, milyen érzés a gondtalan vízhasználat, amikor minden csepp számít!
Biztonsági Információ.
A termék tágulási tartály funkció ellátására lett tervezve, mely vízzel vagy legfeljebb 50:50%-os arányú víz-glykol keverékkel, valamint sűrített levegővel vagy az előtöltési oldalon
nitrogénnel képes működni.
A termék tágulási tartály funkció ellátására lett tervezve, mely vízzel vagy legfeljebb 50:50%-os arányú víz-glykol keverékkel, valamint sűrített levegővel vagy az előtöltési oldalon
nitrogénnel képes működni.
Műszaki adatok
| Tömeg | 2,08 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 205 mm |
| Csatlakozás | Km 3/4" |
| Magasság | 290 mm |
| Súly | 2,08 Kg |
| Max. üzemi nyomás | 8 bar |
| Kivitel | Ivóvizes Tágulási tartály |
| Max. hőmérséklet | 99 C° |
| Szín | Kék |
| Anyaga | Acél |
| Felhasználási terület | Ivóviz |
| Űrtartalom | 8 l |
| Tipus | Membrános |




