Dunaterm AC 18 CE 18L Ivóvizes tágulási tartály 8 bar (A012J24 14203)
CIKKSZÁM: DTTT-A012J24 14203
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm AC 18 CE 18L Ivóvizes tágulási tartály 8 bar (A012J24 14203)
„A tiszta víz szabad útja: DUNATERM AC 18 CE, az ivóvíz gondtalan tartálya!”
A DUNATERM AC 18 CE 18L ivóvizes tágulási tartály a mindennapi vízbiztonság záloga, amely prémium acél anyagával és 8 bar maximális üzemi nyomásával új szintre emeli az otthoni vízrendszered megbízhatóságát.
A DUNATERM AC 18 CE 18L ivóvizes tágulási tartály a mindennapi vízbiztonság záloga, amely prémium acél anyagával és 8 bar maximális üzemi nyomásával új szintre emeli az otthoni vízrendszered megbízhatóságát.
Kompakt, 400 mm-es magasságával és 270 mm-es átmérőjével tökéletesen illeszkedik szűkebb helyekre is, miközben a membrános kivitel garantálja a hosszú élettartamot és a hibamentes működést.
A kék színű, 3,45 kg-os tartály jól mutat minden szerelési környezetben, 18 literes űrtartalma pedig elegendő védelmet nyújt a nyomásingadozások ellen.
A Dunaterm márka szakértelme és innovációja révén ez a tartály tökéletes választás, hogy otthonodban mindig biztosított legyen a tiszta, egészséges ivóvíz, kompromisszumok nélkül.
Válaszd a DUNATERM tágulási tartályokat, és élvezd a megbízhatóság nyújtotta nyugalmat minden nap!
Biztonsági Információ.
A termék tágulási tartály funkció ellátására lett tervezve, mely vízzel vagy legfeljebb 50:50%-os arányú víz-glykol keverékkel, valamint sűrített levegővel vagy az előtöltési oldalon
nitrogénnel képes működni.
A termék tágulási tartály funkció ellátására lett tervezve, mely vízzel vagy legfeljebb 50:50%-os arányú víz-glykol keverékkel, valamint sűrített levegővel vagy az előtöltési oldalon
nitrogénnel képes működni.
Műszaki adatok
| Tömeg | 3,45 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 270 mm |
| Csatlakozás | Km 1" |
| Magasság | 400 mm |
| Súly | 3,45 Kg |
| Max. üzemi nyomás | 8 bar |
| Kivitel | Ivóvizre tágulási tartály |
| Max. hőmérséklet | 99 C° |
| Szín | Kék |
| Anyaga | Acél |
| Felhasználási terület | Ivóviz |
| Űrtartalom | 18 l |
| Tipus | Membrános |




