HL-80,3 Lapos Tetőlefolyo elfordithato lombkosarral (6400102704)
CIKKSZÁM: SF 6400102704
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
HL-80,3 Lapos Tetőlefolyo elfordithato lombkosarral (6400102704)
Tetőlefolyó DN50/75 elfordítható kimenettel szigetelő karimával, lombkosárral
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | HL |
| Csatlakozás | DN50-DN75 |
| Magasság | 91 mm |
| Súly | 1 kg |
| Kivitel | Tetőlefolyó |
| Iránytörés | Vizszintes |
| Anyaga | PP/PE |
| Felhasználási terület | Tető |
| Ágak száma | 1 |


