HL Padlólefolyó DN110 csőcsonkba dugható (HL73.0)
CIKKSZÁM: SF-HL73.0
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
HL Padlólefolyó DN110 csőcsonkba dugható (HL73.0)
Padlólefolyó DN110 csőcsonkba dugható speciális tömítőszoknyás csatlakozóval, 121x121mm Klick-Klack rácsrögzítős nemesacél kerettel és ráccsal, szifonbetétet nélkül.
Alkalmazható az üzemvíz elleni szigeteléssel nem rendelkező felületeken pl.: kültéri zuhanyozó.
A DN110 csövet padlószintig visszavágjuk és a lefolyót a csőbe dugjuk.
Anyag PP / Edelstahl
Csatlakozó méret DN110
Teljesítmény1,1 l/s
Súly0,397 [kg]
Beépítési magasság
Rácstartó121 x 121 mm
LefolyórácsEdelstahl 115 x 115 mm
Terhelési osztályK3 – 300 kg Bemenet
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | HL |
| Csatlakozás | Dn110 |
| Súly | 0,4 kg |
| Anyaga | PP |
| Felhasználási terület | Kültéri zuhanyzó |
| Rács | 115×115 mm |
| Terhelés | 300 kg |


