Gebo Gáz inox bordáscső 3/4″ (TFG34)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Gebo Gáz inox bordáscső 3/4″ (TFG34)
Gázkészülékek feszültségmentes bekötését biztosító, hajlékony és korrózióálló, a DVGW szerint bevizsgált INOX AISI 316L
anyagú acélcsövek.
Könnyen és gyorsan méretre vágható, beszerelhető
hő hatásának nagymértékben ellenáll,
Hajlításkor nem csökken a belső keresztmetszet,
a csatlakozó mérethez képest nagy belső átmérő,
könnyen hajlítható, ugyanakkor hajlítás után megtartja formáját,
nincs korrózióveszély,
¦ Acélból, sárga LDPE védőburkolattal
¦ Az EN 15266 európai szabvány szerint gázra engedélyezve
¦ Maximális üzemi nyomás: NNY: 0,5 bar
¦ Burkolt cső maximális üzemi hőmérséklete: 100 °C
¦ Csak az EN 682 gázra vonatkozó szabvány szerinti NBR tömítések használhatók
¦ Engedély: TÜVRheinland MK 69243376 000
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Gebo |
| Közeg | Gáz |
| Súly | 0,1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 0,5 bar |
| Kivitel | Inox gázcső |
| Anyaga | Acél |
| Névleges átmérő | 3/4" |
| Csomagolás | 5 fm/tekercs |



