Tricox Kondenzációs PPS cső 160 mm 1 fm (PCS907)
CIKKSZÁM: TRICOX-PCS907
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Tricox Kondenzációs PPS cső 160 mm 1 fm (PCS907)
Alacsony füstgáz hőmérséklet estén ajánlott.
Az enyhén savas kondenzátummal szembeni nagy ellenálló képesség.
Anyaga:PPS
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Tricox |
| Átmérő | 160 mm |
| Súly | 1 kg |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | PPS |
| Felhasználási terület | Égéstermék elvezető rendszer |

