Diamond 10-1″ réz-belsőmenetes csatlakozású szűrőház (DIAMOND 10-1)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Diamond 10-1″ réz-belsőmenetes csatlakozású szűrőház (DIAMOND 10-1)
A DIAMOND 10″ 1″-os csatlakozással ellátott vízszűrőház a Pan-Italia gyártó prémium megoldása, amely a polipropilén anyagának és robusztus kivitelének köszönhetően hosszú távon biztosítja az ivóvíz tisztaságát otthonában vagy munkahelyén. Akár 3600 liter víz óránkénti átfolyási mennyiségével és 10” átmérőjével ideális választás minden háztartásba, ahol fontos a hatékonyság és a megbízhatóság. A maximális 45 °C hőmérséklet és 5 bar üzemi nyomás lehetővé teszi a sokoldalú felhasználást, miközben az 1”-os BM csatlakozás egyszerű telepítést garantál. Válassza a DIAMOND 10″-et, és élvezze minden nap a kristálytiszta vizet, amely nemcsak egészségét, hanem háztartási gépeit is óvja! Bízzon a Pan-Italia szakértelmében, és tegye a tisztaságot mindennapjai részévé!
Diamond vízszűrőház
Háztartási és ipari víz szűrésére alkalmas vízszűrő berendezés, mely a vízvezeték rendszerre csatlakoztatva megszűri a vizet a lebegőanyagoktól, a vastól, a klórtól, és egyéb szennyeződésektől. Folyamatos ellenőrzés mellett az önfelszívó szivattyúk szívó-ágába is beépíthető. A folyamatos tisztítás ellenére is javasolja a gyártó az évenkénti betétcserét! A szűrőházba különböző szűrőbetéteket építhetünk be, attól függően, hogy mit és milyen hatékonysággal kívánunk eltávolítani a vízből.
Vízszűrőház mérete 10 col Házfej polipropilén Házfej szín kék Házfejen 2 db 1 colos réz belsőmenetes betét (átfolyó csatlakozás) Pohár átlátszó polipropilén Hollander polipropilén Maximális folyadék hőmérséklet 45 °C Vízszűrő átfolyás 3600 l/óra Használati nyomás 5bar (Maximum 25bar)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Csatlakozás | Bm 1" |
| Max. üzemi nyomás | 5 bar |
| Kivitel | Vizszűrőház |
| Max. hőmérséklet | 45 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Gyártó | Pan-Italia |
| Átmérő | 10" |
| Átfolyási mennyiség | 3600 l/óra |

