Támhüvely 15 × 1 lágy rézcsőhöz (5447)
CIKKSZÁM: X-5447
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Támhüvely 15 × 1 lágy rézcsőhöz (5447)
Támhüvely rézcsőhöz Csőbetét roppantógyűrűs szereléshez.
Réz kivitel
Méret:15×1 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,01 kg |
|---|---|
| Átmérő | 15 mm |
| Súly | 0,01 kg |
| Kivitel | Csőbetét roppantógyűrűs szereléshez |
| Méret | 15×1 |
| Falvastagság | 1 mm |
| Anyaga | Réz |
| Felhasználási terület | Lágy rézcső |

